Bitcoin w Europie Zachodniej

Rozwój Bitcoin w Europie zachodniej

Waluta internetowa bitcoin rozwija się coraz prężniej w Europie Zachodniej.
W krajach niemieckojęzycznych – w Niemczech, Austrii oraz w Szwajcarii toczy się wiele procesów świadczących o trwałości rozwoju technologii Blockchain, gwarantującej bezpieczeństwo giełd kryptowalutowych. Kurs btc jest uzależniony od klimatu politycznego i podejścia największych instytucji finansowych i przedsiębiorstw. Austriacka Poczta umożliwia już w swoich placówkach wymianę bitcoinów, a austriaccy obywatele, nawet gdyby byli konserwatywni w podejściu do wymiany walut online mogą zdać się na wsparcie tej renomowanej instytucji.  Usługa wymiany waluty cyfrowej będzie dostępna na każdej z 1800 placówek, rozsianych po całym kraju. W dobitny sposób świadczy to o skali makrotrendu w postaci giełd. W Szwajcarii również instytucje bankowe zaczynają uwzględniać walutę internetową bitcoin, uznając ją za środek płatniczy, równoprawny z tradycyjnymi walutami.bitcoin

Przedsiębiorstwa usługowe w Niemczech oferują możliwość płacenia za swoje produkty  walutą bitcoin. Co więcej widoczny jest wzmożony ruch małych, dużych przedsiębiorstw oraz startupów w promowanie wiedzy na temat kryptowalut i technologii blockchain. W połowie czerwca zostało zarejestrowane zrzeszenie skupiające firmy poruszające się wokół blockchain. Powyższe zdarzenie świadczy o nieuchronności rozwoju giełd kryptowalutowych, które na stałe mogą zająć miejsce w portfelach inwestorów działających na giełdach wymiany walut online.

Platforma Bitelon jest znakomitym przewodnikiem dla podmiotów, którzy są żywo zainteresowani notowaniami bitcoin. Jej powstanie jest doskonałą odpowiedzią dla użytkowników internetu, zadających sobie pytanie jak zdobyć bitcoin. Trendy  pojawiające się coraz silniej na Zachodzie nie mogą umknąć rodzimym inwestorom. Każdy użytkownik giełdy  Bitelon będzie uczestnikiem procesów kształtujących rynek, a inwestowanie własnych środków w walutę cyfrową stanowi interesującą opcję dla wszystkich zainteresowanych powiększaniem i zabezpieczaniem swojego majątku. Cały rynek waluty internetowej bitcoin i technologii blockchain znajduje się na ścieżce wieloletniego i trwałego rozwoju, będącego ciekawą alternatywą dla innych opcji inwestycyjnych na giełdach wymiany walut. Mamy nadzieję, że Polski rząd również będzie pomagała w rozwoju bitcoina i będziemy mogli konkurować z nowo powstałym rynkiem globalnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *