Jak to działa?

BITELON jest pierwszą na świecie profesjonalną platformą umożliwiającą wymianę walut tradycyjnych lub cyfrowych w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że nasi klienci mają nieograniczone możliwości przeprowadzania błyskawicznych transakcji, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Zobacz, jak działa BITELON!

1. ZAREJESTRUJ SIĘ

Rejestracja w BITELON jest bardzo prosta i bezpieczna – wybierz typ konta i zdecyduj jakie informacje udostępnisz na giełdzie. Nasza platforma posiada Certyfikat True BusinessID EV, który oferuje najwyższy dostępny poziom szyfrowania. Działalność jest pod stałym nadzorem GIODO, masz więc gwarancję bezpieczeństwa informacji, które nam powierzasz – z największą ostrożnością przechowujemy dane osobowe oraz zabezpieczamy Twoje transakcje.

Zarejestruj się teraz

 

2. ZASILENIE PORTFELA

Na swoje konto w BITELON możesz wpłacić wybraną kwotę, zarówno w walucie tradycyjnej (PLN/USD/EUR/CHF/GBP) jak i cyfrowej(BTC), by następnie rozpocząć handel z innymi użytkownikami giełdy. Dowolnie zarządzaj środkami na swoim koncie – dzięki najlepszym procesorom płatności, które pozwalają na błyskawiczne realizacje wpłat i wypłat, BITELON nigdy nie śpi, a Ty zawsze masz dostęp do swoich pieniędzy.

Wpłać środki

 

3. WYMIANA

Twoje zlecenia sprzedaży lub kupna walut trafiają na elektroniczną giełdę zleceń, gdzie są automatycznie parowane z ofertami innych użytkowników. Jeżeli Twoja oferta pokrywa się z zamówieniem innego użytkownika, system łączy je w jedną transakcję natychmiast wymieniając środki.
Nasi użytkownicy najczęściej chwalą giełdę właśnie za błyskawiczne transakcje. Wymiana walut jeszcze nigdy nie była tak prosta i szybka!

Złóż zlecenie wymiany

 

4. WYPŁATA

Dowolnie zarządzaj zawartością swojego konta. Waluty wymienione na giełdzie możesz wypłacić na swój rachunek bankowy oraz do portfela walut cyfrowych, podczas gdy my stale dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych oraz transakcji. Dowiedz się więcej o zabezpieczeniach stosowanych przez BITELON.

Wypłać środki