O portalu

Aby oszczędzić twój cenny czas i pieniądze, powstał BITELON – Innowacyjna i najbezpieczniejsza giełda wymiany walut narodowych lub cyfrowych jednocześnie. Giełda walutowa czasu rzeczywistego wyposażona w autorski system integrujący wszelkie korzyści wynikające z połączeń najnowszych technologii.

 

Naszym celem jest dostarczenie klientom najbezpieczniejszej platformy do wymiany walut wszystko-na- wszystko. Oznacza to, że klienci naszej giełdy mają dowolność co do wymiany dowolnej pary walutowej, zarówno tradycyjnej jak i cyfrowej. Wyjątkowa elastyczność przyciąga naszych klientów do wykonywania transakcji na całym świecie.

Ekspercka wiedza naszych specjalistów wywodząca się z wieloletniego doświadczenia w sektorze bezpieczeństwa danych i operacji finansowych jest naszym największym atutem. Bitelon zmienia dotychczasowy rynek walutowy, implementując Bitcoin – najpopularniejszą walutę cyfrową. Sama w sobie jest zaszyfrowana i korzysta z najpotężniejszej sieci na świecie – Blockchain.

Szybkość transakcji wynika z rewolucyjnego połączenia rynków walutowych i procesorów płatności. Współpraca z giełdami i największymi bankami pozwala nam na błyskawiczne realizacje wpłat i wypłat na konta klientów w niemal dowolnym miejscu na świecie. Ekspresowe transakcje są atutem który najczęściej wymieniają nasi użytkownicy.

Dla Klientów dostępna jest infolinia, szybka i kompleksowa usługa informacji technicznej i handlowej. Dzwoniąc do nas, klient otrzymuje pełną informację na temat działania naszego serwisu, wiedzy na temat krypto walut oraz ich aktualnych kursów. Obsługa serwisu odpowie na każde pytanie dotyczące realizowanych transakcji klienta. Istotną cechą naszej usługi jest kompleksowa obsługa przez jednego konsultanta „do końca sprawy”. Przejrzystość zasad, łatwość rozliczeń oraz niska prowizja daje naszym klinetom wyjątkowy komfort kompleksowej usługi.

Wykorzystanie walut cyfrowych jest konsekwencjom trendów w branży FinTech ostatnich lat. W erze cyfrowej rewolucji, Bitelon świadczy usługi na innowacyjnych rynkach. Aby nie pozostać w tyle, klienci otrzymują pełne spektrum informacji bieżących oraz źródło edukacji o zmieniających się technologiach, trendach.

 

Co to jest Bitelon?

BITELON jest platformą, na której można handlować walutami narodowymi i krypto walutami w czasie rzeczywistym z innymi użytkownikami giełdy BITELON. Twoje zlecenia kupna bądź sprzedaży trafiają na elektroniczna giełdę zleceń. Twoje zlecenie na określoną przez Ciebie wartość oczekuje na giełdzie do momentu gdy trafi się zainteresowany użytkownik. Jeśli zamówienie pokrywa się z ofertą, dokonuje się natychmiastowa wymiana. Wymienione waluty możesz wypłacić na swoje konta bankowe oraz portfele krypto walutowe.